У Павлограді Дніпропетровської області Росія вбила 8-річну дівчинку. Ворог завдав удару вранці.
Ще одна людина, жінка 49 років, отримала поранення. Про це повідомив голова ОВА Олександр Ганжа в Telegram.
У Павлограді Дніпропетровської області Росія вбила 8-річну дівчинку. Ворог завдав удару вранці.
Ще одна людина, жінка 49 років, отримала поранення. Про це повідомив голова ОВА Олександр Ганжа в Telegram.
Коментарів немає