Росія вбила в Павлограді 8-річну дитину

Росія вбила в Павлограді 8-річну дитину

У Павлограді Дніпропетровської області Росія вбила 8-річну дівчинку. Ворог завдав удару вранці. 

Ще одна людина, жінка 49 років, отримала поранення. Про це повідомив голова ОВА Олександр Ганжа в Telegram. 

Коментарів немає

Читайте також