До програми «Плюси» в застосунку «Армія+» долучилися ще три АЗК

До програми «Плюси» в застосунку «Армія+» долучилися ще три АЗК

До національної програми підтримки військовослужбовців «Плюси» в застосунку «Армія+» долучилися ще три автозаправні комплекси - KLO, Chipo та Martin.

Як передає Укрінформ, про це в Телеграмі повідомила пресслужба Міноборони.

Коментарів немає

Читайте також