Центральне командування Збройних сил США (CENTCOM) заявляє, що Ормузька протока продовжує працювати у звичному режимі та залишається відкритою для міжнародного судноплавства, попри заяви Ірану про її закриття.
Про це йдеться у повідомленні командування.
Коментарів немає