У Монголії завершився курс російської мови для місцевих журналістів, які згодом вирушать до Росії для участі в так званій міжнародній освітній програмі «Школа нових медіа».
Як передає Укрінформ, про це в Телеграмі повідомив Центр протидії дезінформації при РНБО.
Коментарів немає