Росіяни вбили двох мешканців Донецької області

Росіяни вбили двох мешканців Донецької області

За минулу добу російська армія вбила та поранила мешканців Донецької області.

Про це повідомив очільник Донецької ОВА Вадим Філашкін.

Коментарів немає

Читайте також