1400 комунальників пройшли курс "Оператор генератора"

1400 комунальників пройшли курс

Тисяча чотириста фахівців комунальних підприємств завершили навчання за програмою "Оператор генератора". Цей курс Мінцифри запустило на платформі Дія.Освіта спільно з ДСНС та Держпраці.

Про це повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій. 

Коментарів немає

Читайте також