Тисяча чотириста фахівців комунальних підприємств завершили навчання за програмою "Оператор генератора". Цей курс Мінцифри запустило на платформі Дія.Освіта спільно з ДСНС та Держпраці.
Про це повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій.
Тисяча чотириста фахівців комунальних підприємств завершили навчання за програмою "Оператор генератора". Цей курс Мінцифри запустило на платформі Дія.Освіта спільно з ДСНС та Держпраці.
Про це повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій.
Коментарів немає