Новини 22 вересня: самогубства в лікарні, антирекорд захворюваності

Новини 22 вересня: самогубства в лікарні, антирекорд захворюваності

У столичній лікарні, де лікують COVID, двоє чоловіків наклали на себе руки, Попередній тиждень побив антирекорд захворюваності на COVID-19 у світі, — актуальні новини 22 вересня.

Про самогубства в лікарні

Коментарів немає