Чому Кремль раптово замовк після ударів України?
Місяць тотального роздовбу логістики та НПЗ РФ, а орки так і не спромоглись на якусь відповідь. Однак, ще більш підозріло виглядає їхнє мовчання. Як правило, за кожної подібної ситуації вони починають верещати, погрожувати якимись «отвєтами» і так далі. Особливо, коли над ними починають насміхатись. А тут мовчання.
Коментарів немає