В Одесі, яка опинилася серед "лідерів" з розповсюдження коронавірусу, інфекційна лікарня переповнена пацієнтами, багато в чому через бажання людей залишатися в стаціонарі, не дивлячись на рекомендації лікарів.
Про це на нараді в мерії повідомила директор муніципального департаменту охорони здоров'я Олена Якименко, повідомляє "Думська".
Коментарів немає