Акумуляторні станції зможуть отримати статус критичної інфраструктури
Кабінет міністрів дозволив віднести системи накопичення електричної енергії, зокрема акумуляторні станції, до об’єктів критичної інфраструктури. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на Міністерство енергетики.
Коментарів немає