За словами місцевих жителів, тварину спочатку помітили напередодні під час прогулянки житловими кварталами району
У Святошинському районі столиці помітили дикого лося, який блукав міськими вулицями, а згодом зайшов до під’їзду одного з багатоквартирних будинків. Про незвичного візитера повідомляють очевидці у соціальних мережах, інформує «Главком».
Коментарів немає