У легковику перебували семеро дітей, більшість постраждалих госпіталізували з тяжкими травмами
У Броварах Київської області внаслідок дорожньо-транспортної пригоди загинули дві малолітні дівчинки, ще семеро людей перебувають у лікарні. Про це повідомляє «Главком» із посиланням на поліцію Київської області.
Коментарів немає