Упродовж минулої доби російські війська майже 20 разів атакували три райони Дніпропетровської області безпілотниками та авіабомбами. Одна людина зазнала поранень.
Про це повідомив у Телеграмі начальник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа, передає Укрінформ.
Коментарів немає