Центр Одеси знеструмлений через аварію

Центр Одеси знеструмлений через аварію

Центральна частина Одеси залишилася без електропостачання через аварійну ситуацію на ТЕЦ.

Про це повідомляє Одеська міська рада у Телеграмі, передає Укрінформ.

Коментарів немає

Читайте також