Випадок зараження чумою вперше з 2015 року був зареєстрований в американському штаті Каліфорнія.
Про це повідомила KTLA з посиланням на представників департаменту охорони здоров'я штату. За їхніми даними, житель округу Ельдорадо, ймовірно, заразився після укусу блохи. У цьому районі з 2016 по 2019 рік були виявлені 20 гризунів-носіїв бацил чуми.
Коментарів немає