У Нагірному Карабасі тривають бої, кількість жертв зростає

У Нагірному Карабасі тривають бої, кількість жертв зростає

Як азербайджанська, так і вірменська сторона повідомляють зранку у вівторок, 29 вересня, про жорсткі бої в зоні нагірно-карабаського конфлікту.

"У ніч на 29 вересня тривали бої вздовж усієї лінії фронту. Вірменська сторона контратакувала в Фізулі-Джабраїльському та Агдере-Тертерському напрямках фронту з метою повернути втрачені позиції, але азербайджанська армія негайно припинила ці спроби", - йдеться в повідомленні міністерства оборони Азербайджану. Відомство звітує про знищення бронетехніки та особового складу супротивника.

Коментарів немає