У Нагірному Карабаху не вщухають гармати. При цьому інформація про хід бойових дій надходить суперечлива. Азербайджанське Міноборони повідомляє про знищення сотень вірменських військових і десятків одиниць бронетехніки. У Вірменії ці повідомлення називають брехнею і звітують про приблизно такі ж успіхи, але зі свого боку. Кому можна вірити - питання спірне.
Корреспондент.net продовжує стежити за ситуацією.
Коментарів немає