У пробах води на Камчатці виявили токсичні речовини

У пробах води на Камчатці виявили токсичні речовини

У пробах води на вміст забруднюючих речовин на Камчатці зафіксовано перевищення допустимих значень концентрації заліза, фенолу і фосфат-іону. Про це повідомляє прес-служба Мінприроди РФ у четвер, 8 жовтня.

"У проаналізованих зразках помічено перевищення фосфат-іонів у 10,8 разу, заліза загального - в 6,7 разу, фенолу загального - в 2,9 разу", - сказано в повідомленні.

Коментарів немає