Сьогодні, 15 вересня, російські засоби контролю повітряного простору засікли бомбардувальник ВПС США над Беринговим морем, який наближався до держкордону. Після чого в небо для його перехоплення піднялися два винищувачі РФ.
Про це повідомляє "РИА Новости".
Коментарів немає