Російські винищувачі перехопили бомбардувальник США над Беринговим морем

Російські винищувачі перехопили бомбардувальник США над Беринговим морем

Сьогодні, 15 вересня, російські засоби контролю повітряного простору засікли бомбардувальник ВПС США над Беринговим морем, який наближався до держкордону. Після чого в небо для його перехоплення піднялися два винищувачі РФ.

Про це повідомляє "РИА Новости".

Коментарів немає