У лікарнях Ісландії вперше з початку епідемії коронавірусу не залишилося жодного хворого на коронавірусну інфекцію COVID-19. Про це повідомляє "Громадське" з посиланням на ісландські ЗМІ.
Головний епідеміолог Ісландії Торольфур Ґюднасон також повідомив, що вперше за останні три тижні в країні не виявили жодного випадку передачі коронавірусної хвороби.
Коментарів немає