У Білому домі виявили два нових випадки коронавірусу

У Білому домі виявили два нових випадки коронавірусу

У Білому домі зафіксували ще два випадки зараження коронавірусом.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє CGTN.

Коментарів немає