У Києві представники "АвтоЕвроСили" почали протест біля будівлі Верховної Ради. Учасники акції стоять біля всіх під'їздів, де можуть проходити депутати.
Як повідомляє PavlovskyNews, таким чином люди закликають депутатів проголосувати за зниження вартості розмитнення автомобілів. Протестувальники гудуть і б'ють палицями по металу.
Коментарів немає