У Чернівцях, де підприємці влаштували акцію протеступроти посилення в місті протиепідемічних заходів, карантин пом'якшувати не стануть. Про це заявили під час засідання обласної комісії з надзвичайних ситуацій, повідомляє "Суспільне".
За словами заступника голови облдержадміністрації Богдана Ковалюка, комісія може тільки посилити карантин, але у неї немає повноважень його послаблювати. Крім того, відомо, що в Чернівцях запровадять всі обмеження, пов'язані зі внесенням міста в "червону" зону.
Коментарів немає