У зв’язку з різким збільшенням кількості інфікованих коронавірусом упродовж останніх кількох днів уряд Польщі вирішив запровадити чергові обмеження і нову стратегію дій щодо осіб, в яких діагностовано COVID-19.
Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це сказав вівторок міністр охорони здоров’я Польщі Адам Недзельський і головний санітарний інспектор Польщі Вальдемар Краска під час пресконференції у Варшаві.
Коментарів немає