Сто осіб замість тисячі. Організатори заявили про зміни у церемонії вручення Нобелівської премії миру

Святковий банкет на честь лауреата в Осло вирішили зовсім скасувати (Фото: nobelprize.org)

Пандемія коронавірусу привела до серйозних змін в організації церемонії вручення Нобелівської премії.

Про це в інтерв'ю NRK розповів директор норвезького Нобелівського інституту Олав Ньєльстад.

Коментарів немає