Святковий банкет на честь лауреата в Осло вирішили зовсім скасувати (Фото: nobelprize.org)
Пандемія коронавірусу привела до серйозних змін в організації церемонії вручення Нобелівської премії.
Про це в інтерв'ю NRK розповів директор норвезького Нобелівського інституту Олав Ньєльстад.
Коментарів немає