Мер столиці пішов у відставку, бо торкнувся двох жінок проти їхньої волі

Мер столиці пішов у відставку, бо торкнувся двох жінок проти їхньої волі

Мер столиці Данії, Копенгагена, пішов у відставку, зізнавшись в кількох випадках сексуальних домагань.

Френк Єнсен займав пост мера з 2010-го. Він вибачився перед жінками, яких образив, і оголосив, що йде з посади і з поста депутата правлячої Соціал-демократичної партії. Про це пише британська The Independent.

Коментарів немає