Деякі модниці можуть навіть восени продовжувати носити літні речі або аксесуари і це виглядає безглуздо.
Інші впадають в крайність - одягаються в усе сіро-чорне, а потім скаржаться на депресивних людей навколо, пише "Апостроф".
Деякі модниці можуть навіть восени продовжувати носити літні речі або аксесуари і це виглядає безглуздо.
Інші впадають в крайність - одягаються в усе сіро-чорне, а потім скаржаться на депресивних людей навколо, пише "Апостроф".
Коментарів немає