"Ми були дуже стурбовані". У Білому домі показали, як Трамп працює з госпіталю і розповіли про його здоров'я

2 жовтня у президента США Дональда Трампа піднялася температура, а рівень кисню у крові різко впав, після госпіталізації його стан покращився, повідомив глава апарату Білого дому Марк Медоуз.

Стан здоров'я хворого наCOVID-19 президента США Дональда Трампа 2 жовтня дійсно викликав побоювання, розповів глава апарату Білого дому Марк Медоуз телеканалу Fox News.

Коментарів немає