Ввечері суботи, 11 жовтня, у Мінську зі слідчого ізолятора Комітету державної безпеки випустили двох опозиціонерів. Вони брали участь у вчорашній зустрічі з невизнаним президентом Олександром Лукашенком.
Про це оголосили в ефірі провладного білоруського телеканалу "Білорусь 1".
Коментарів немає