У міністерстві закордонних справ РФ стверджують, що Радбез ООН не чинив жодних дій, які б зумовили поновлення колишніх санкцій щодо Ірану. Там кажуть, що США хочуть підпорядкувати Раду Безпеки своїй політиці максимального тиску на Іран.
У міністерстві закордонних справ РФ заявили, що США вводять в оману міжнародну спільноту, стверджуючи про поновлення санкцій ООН проти Ірану. Про це йдеться в заяві відомства, оприлюдненій сьогодні.
Коментарів немає