Згідно з опитуванням "Іспанської незалежною медіа-платформи", 40,9% іспанців хотіли б відмови від монархії та встановлення в країні республіканської форми правління.
Згідно з опитуванням, підтримують збереження монархії 34,9% іспанців. 24,2% не визначилися. 48% хотіли б референдуму щодо форми правління. Згідно з іспанською конституцією, це єдиний спосіб змінити устрій. Чверть іспанців, 25%, не хочуть референдуму. 16,1% не визначилися. Про це пише польська Rzeczpospolita.
Коментарів немає