Боррель пішов на самоізоляцію після контакту з хворим на COVID-19

Боррель пішов на самоізоляцію після контакту з хворим на COVID-19

Під час візиту до Ефіопії верховного представника Європейського союзу із закордонних справ і політики безпеки Жозепа Борреля супроводжувала людина, яка підхопила коронавірусну інфекцію.

Верховний представник Європейського союзу із закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель пішов на самоізоляцію після контакту з хворим на COVID-19. Про це дипломат повідомив у себе у Twitter у вівторок, 13 жовтня.

Коментарів немає