Президент Німеччини пропонує вшановувати померлих від COVID-19 годиною пам'яті

Президент Німеччини пропонує вшановувати померлих від COVID-19 годиною пам'яті

Федеральний президент ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр хоче запровадити годину пам‘яті на згадку про померлих від коронавірусу, і таким чином висловити солідарність з їхніми родичами.

Про це, як передає Укрінформ, він заявив в інтерв`ю Німецькій редакційній мережі.

Коментарів немає