Водомети і сутички з поліцією: в Берліні розганяють "коронавірусну" демонстрацію (відео)

Водомети і сутички з поліцією: в Берліні розганяють

У столиці Німеччини, Берліні, тисячі людей знову вийшли на акцію проти карантинних обмежень, які вводяться в країні через поширення коронавірусу. Демонстранти вимагають скасувати обмеження, так як, на їхню думку, карантин обмежує свободу. За даними німецьких ЗМІ, частина протестувальників впевнена, що коронавірус – це змова, мета якої підпорядкувати людей по всьому світу.

Кількість демонстрантів перевищила 18 тисяч. Спочатку вони пройшли маршем через центр Берліна, а пізніше влаштувалися поруч з Брандербурзькими воротами, де 1 серпня вже відбулася схожа акція протесту. Як повідомляє Die Welt, на заході присутні близько 3 тисяч правоохоронців. За їхніми словами, протестуючі не носять маски і не дотримуються соціальної дистанції.

Коментарів немає