Незважаючи на епідемію коронавірусу в Україні, в школах все ж вирішили провести святкові лінійки, проте дотримуючись ряду протиепідемічних обмежень. Так, в урочистій частині дозволили взяти участь лише першокласникам та 11-класникам.
Як повідомляє PavlovskyNews, в одній з приміських шкіл міста Києва на асфальті накреслили спеціальні кола, щоб між дітьми зберігалася безпечна дистанція.
Коментарів немає