Спускалися по мотузці і стрибали з вікон: українці в Польщі попалися на порушенні карантину

Спускалися по мотузці і стрибали з вікон: українці в Польщі попалися на порушенні карантину

Попри те, що українцям спростили в'їзд до Польщі і скасували ще одне обмеження, наші співгромадяни, які відвідують сусідню країну, в черговий довели, що вміють знаходити неприємності на свою голову. Так, у Малопольському воєводстві в один день в одному й тому ж готелі, де проживають особи, які перебувають на карантині, відбулися два інциденти, повідомляє поліція Кракова.

Поліцейський з Департаменту профілактики поліції на дозвіллі вирішив доставити продукти товаришам по службі, котрі перебувають на карантині. Підійшовши до готелю, офіцер помітив хлопця, який спустився по мотузці з вікна, потім стрибнув і втікатив геть. А в сусідньому вікні стояли товариші по службі копа, які кричали, щоб він переслідував втікача.

Коментарів немає