Вік госпіталізованих - від 20 до 30 років. П'ятеро з них у важкому стані, проте загрози життю немає
У норвезькій столиці Осло 25 людей потрапили до лікарні з діагнозом отруєння газом після нелегальної вечірки в бункері. Про це в неділю, 30 серпня, повідомило агентство DPA.
Коментарів немає