Поліція повідомляє про численні жертви інциденту (Фото: Washington County Sheriff’s Office)
У США в місті Сейлем штату Орегон в поліцію надійшло повідомлення про захоплення заручників. Їхнє звільнення завершилося стріляниною з численними жертвами.
Як повідомляє CNN, поліція прибула до одного з міських будинків, де, за її даними, підозрюваний утримував заручників.
Коментарів немає