В Орегоні сталося захоплення заручників зі стріляниною: поліція повідомила про численні жертви

Поліція повідомляє про численні жертви інциденту (Фото: Washington County Sheriff’s Office)

У США в місті Сейлем штату Орегон в поліцію надійшло повідомлення про захоплення заручників. Їхнє звільнення завершилося стріляниною з численними жертвами.

Як повідомляє CNN, поліція прибула до одного з міських будинків, де, за її даними, підозрюваний утримував заручників.

Коментарів немає