Глава Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн вдруге протягом жовтня пішла на самоізоляцію. Один зі співробітників її головного офісу захворів на COVID-19.
Глава Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн пішла на самоізоляцію через виявлення COVID-19 у співробітника її офісу. Про це вона повідомила у себе у Twitter 15 жовтня.
Коментарів немає