Глава Єврокомісії вдруге пішла на самоізоляцію

Глава Єврокомісії вдруге пішла на самоізоляцію

Глава Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн вдруге протягом жовтня пішла на самоізоляцію. Один зі співробітників її головного офісу захворів на COVID-19.

Глава Європейської комісії Урсула фон дер Ляєн пішла на самоізоляцію через виявлення COVID-19 у співробітника її офісу. Про це вона повідомила у себе у Twitter 15 жовтня.

Коментарів немає