Лікарі виявили в крові Трампа антитіла до COVID-19

Лікарі виявили в крові Трампа антитіла до COVID-19

Лікар Білого дому Шон Конлі повідомив, що президент США Дональд Трамп заявляє про чудове самопочуття, а в його організмі виявлені антитіла до захворювання COVID-19, викликаного штамом коронавірусу SARS-CoV-2.

Про це йдеться в доповідній записці Конлі від 7 жовтня, оприлюдненій Білим домом, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

Коментарів немає