Українські моряки через COVID-19 «застрягли» у Новій Зеландії - ЗМІ

Українські моряки через COVID-19 «застрягли» у Новій Зеландії - ЗМІ

Українці разом із матросами з різних країн світу опинилися в ізоляції в готелі новозеландського міста Крайстчерч.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє портал ODT із посиланням на міністерство охорони здоров’я Нової Зеландії.

Коментарів немає