Президент Білорусі Олександр Лукашенко нагородив силовиків медалями не за розгони демонстрантів і тортури в СІЗО, а за бездоганну службу. Про це йдеться в повідомленні прес-секретаря МВС Білорусі в Telegram-каналі.
За її словами, матеріали на нагородження 300 силовиків було направлено в радмін Білорусі ще в березні: "На кожного з них оформлявся нагородний лист, де було дано оцінку заслуг перед державою і народом в правоохоронній сфері, особистому внеску в посилення правопорядку в країні, а також в розвиток органів внутрішніх справ за весь час служби".
Коментарів немає