Президент України Володимир Зеленський прокоментував ситуацію з протестами в Білорусі. За його словами, щоб вийти з цього складного становища, влада країни і самі білоруси повинні вийти на формат діалогу.
Про це Глава держави заявив в ексклюзивному інтерв'ю телеканалу "Україна 24".
Коментарів немає