Білоруський опозиціонер прокоментував зустріч з Лукашенком у СІЗО

Білоруський опозиціонер прокоментував зустріч з Лукашенком у СІЗО

Заарештований білоруський опозиціонер Віктор Бабарика заявив, що не вважає зустріч з Олександром Лукашенком у СІЗО "діалогом". Про це він сказав своїм адвокатам, повідомляє у вівторок, 13 вересня, TUT.BY.

Так, він заявив, що зустріч, яка відбулася в суботу, можна назвати діалогом. Перш за все, тому що діалог має на увазі рівність учасників, з точки зору їх перебування на волі, в даному ж випадку цього не було - сам Бабарика та інші учасники зустрічі перебувають у СІЗО.

Коментарів немає