У Чорному морі виявили газові родовища

У Чорному морі виявили газові родовища

Турецьке бурове судно Fatih виявило в Чорному морі відразу кілька родовищ природного газу.

Судно проводить геологорозвідувальні роботи в Чорному морі з 20 липня на ділянці "Дунай-1", який розташований недалеко від перетину болгарської та румунської морських кордонів з внутрішніми водами Туреччини, повідомляє Укрінформ.

Коментарів немає