Кількість заражених коронавірусом у столиці продовжує стрімко зростати. За минулу добу, 4 вересня, COVID-19 підтвердили у 315 людей. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко в Telegram.
За даними глави міста, четверо хворих померли, всього коронавірус забрав життя 234 киян. Загальна кількість заражених в столиці досягла 14 792.
Коментарів немає