Мінська міліція готова застосовувати табельну зброю для розгону протестувальників під час несанкціонованих акцій. Однак летальна зброя буде застосовуватися у крайньому разі.
Таку заяву зробив начальник міліції Мінська Іван Кубраков в ефірі провладного білоруського телеканалу "ОНТ".
Коментарів немає