Підрозділи вірменських військових евакуюються зі Степанакерта, столиці Нагірного Карабаху, після артилерійського обстрілу з боку азербайджанської армії. Про це в п'ятницю, 9 жовтня, повідомило міністерство оборони Азербайджану.
За його даними, за минулу добу втрати вірменської сторони склали 13 танків Т-72, два БМП, чотири системи залпового вогню БМ-21 Град, дві самохідно-артилерійських установки 2С3 Акація, три гаубиці Д-30, дві радіолокаційні системи.
Коментарів немає