Лукашенко на гелікоптері вилетів з палацу Незалежності

Лукашенко на гелікоптері вилетів з палацу Незалежності

Вертоліт Олександра Лукашенка вилетів з території Палацу незалежності в Мінську. Президент Білорусі покинув свою резиенцію близько 21:00.

Речниця самопроголошеного президента Білорусі Наталія Ейсмонт заявила, що мітингувальники пішли на "можна сказати, своєрідний штурм" президентського палацу, але "злякалися і передумали", пише TUT.by.

Коментарів немає