В Іспанії уряд розглядає введення комендантської години в деяких регіонах через посилення епідемії коронавірусу. Про це повідомляє Reuters у вівторок, 20 жовтня.
Іспанське МОЗ розглядає посилення карантину в регіонах, які зараз гірші за статистикою зараження коронавірусом, включаючи столицю Мадрид. Серед заходів може бути введення комендантської години. Її розглядають на місцевому рівні, але без указів уряду не можуть діяти.
Коментарів немає